השלמתי את כל הקורסים, רציתי לאחד שזה אחד הקורסים הטובים שעברתי מבחינת הפירוט של החומר וגם מבחינת איכות ההסברים, הקורס נתן לי מכלול חדש של ידע לגבי עולם התזונה, הקפיץ אותי בכמה וכמה רמות. ממליץ בחום על הקורס לכל אחד שמעוניין. ומוסיף משהו חשוב מאוד – זה משך אותי להתעסק בעולם התזונה שנותן ייעוץ לאנשים שזקוקים להכוונה. באמת אחד הקורסים הטובים שעברתי. תודה רבה! 

בר עדות

 מרגע שנחשפתי לקורסים קיבלתי ערך מוסך משמעותי לתהליך שאני נמצאת בו! הקורסים מנגישים כמות גדולה של ידע בצורה ברורה וקלילה ללמידה – כלים להתמודדות, למידה מעמיקה על התהליך, הבנה של התזונה ועוד. נהניתי מכל רגע של למידה והעשרה עצמית שתעזור לי להמשיך את התהליך גם בסיום המפגשים! ממליצה בחום! 

בת שחר לגמן

 את הקורס און ליין פגשתי אחרי תקופה ארוכה שחיפשתי פתרון מקצועי לבעיה שבעצם יש לכולנו – כולנו בטוחים שאנחנו מבינים במשקל ודיאטה, אבל לא באמת יודעים איך הם עובדים. בזכות אמיר המקצועי הצלחתי לתפוס את עצמי בידיים ולהבין את התהליך המדהים שעברתי, בצורה מקצועית ובעיקר פשוטה ומובנת! תודה!! 

טל ח.

 לפני 10 שנים בתור אדם שמן מאוד התחלתי בתהליך לירידה במשקל. הצלחתי אבל תמיד הדיאטות היו מענות, קשות, ולא מאוזנות. הייתי יורד ואומנם לא עולה חזרה למשקל ההתחלתי שלי, אך עולה ויורד שוב ושוב. ואז הגעתי לאמיר. אמיר התאים לי תפריט שמתאים בול לשגרת החיים שלי, מאוזן, עם ירידה איטית אך נכונה וטובה. אני לא מרגיש רעב, אני לא סובל, ואני בשייפ הכי טוב שהייתי בחיי. אמיר מקצוען אמיתי, סובלני, ומעל הכל קשוב לכל צרכי הלקוח שלו. הסיסמה של אמיר וזה הדבר הכי חשוב, היא אורח חיים ולא דיאטה שהיא לזמן קצוב בלבד. מכאן אגיע לקורסים האינטרנטיים שהוסיפו לידע שלי הכשירו ולימדו אותי איך להבין את הגוף שלי. מעבר ללתת תפריט יש חשיבות מכרעת בעיניי להבנה של התהליך והקורסים פשוט עושים את זה. ממליץ בחום לכל אחד, תודה על הכלים שנתת לי אמיר. 

נתנאל קרוצ'י

 ראיתי שהתחלתם לשווק את הקורס הדיגיטאלי ורציתי לאחל לכם בהצלחה! הקורס נותן המון מידע חשוב לכל מי שרוצה להבין את ההיבטים השונים המשפיעים על הבריאות והמשקל. החלוקה לנושאים ולסרטונים קצרים מאפשרת להתקדם בקורס בקלות ללא צורך לפנות זמן להרצאות ארוכות. החומר שלמדתי בקורס עוזר לי גם היום בתהליך הירידה במשקל ואפילו בתקופת החגים הצלחתי להמשיך ליישם את מה שלמדתי ולרדת עוד קצת במשקל. מאחלת לכם שתעזרו לעוד המון אנשים לאמץ אורח חיים בריא יותר. דבורה 

דבורה ל.

 אני נמצאת עם אמיר בתהליך של ירידה במשקל קרוב לשלושה חודשים. התהליך מאתגר, מנוהל באופן הכי מקצועי ושירותי שקיים. לאמיר לא חשוב רק להביא תוצאות, אלא גם להעניק ללקוחות שלו כלים לחיים בריאים. בזכות הקורס האינטרנטי שאמיר מנהל, למדתי לא רק כיצד להוריד במשקל, אלא גם איך לשמור על אורח חיים בריא. בנוסף, הקורס מציע שיעורים קצרים וממוקדים, בהם למדתי כיצד עובדות מערכות שונות בגוף שלי, מה ראוי ונכון לעשות במסגרת הירידה במשקל ומה פחות תורם. 

ליאור טארטב

 רציתי לשתף שהקורסים האינטרנטיים שלכם ממש מועילים ומובנים וכבר התחלתי ליישם את ההמלצות מהסרטונים וכבר מרגיש יותר טוב, חייב להגיד שזה עשה ממש פלאים תודה רבה !!! 

עומר קולב

 אמיר יתותחחחחחח! שתדע שהקורס האינטרנטי מעשיר את הידע ונותן טיפים מטורפים אין עליך!! 

אביאל דדון