אמיר וינוגרד

✅ בעל תואר ראשון (B.Sc) במדעי התזונה, מכללת תל חי, 2012
✅ רישיון דיאטן קליני (R.D) ממשרד הבריאות, 2014
✅ תואר שני ומאסטר (M.P.H) בברה"צ, אונ' בן גוריון, 2020
✅ 2007 תעודת מדריך חדר כושר, וינגייט
✅ חבר עמותת "עתיד", הגוף המקצועי הרשמי של הדיאטנים בישראל
✅ מרצה באקדמיה - במכללת קיי בבאר שבע.
✅ מרצה בכנסים מקצועיים ולכלל האוכלוסייה
✅ דיאטן מחלקת הנוער בקבוצת הפועל באר שבע בכדורגל

דור בן דוד

מנהל הקליניקה ודיאטן

מנהל הקליניקה ובוגר תואר ראשון במדעי התזונה (B.Sc) מטעם המכללה האקדמית פרס. "אני מאמין שאורח חיים בריא ותזונה מצריכים התאמה אישית, שכל אדם הוא ייחודי וגישה אחת לא מתאימה לכולם. הבנת הצרכים האישיים, האיזון ויצירת סביבה בריאה הם המפתח להצלחה ולחיים בריאים"

לינדה לאון

מנהלת הקליניקה ודיאטנית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B.sc) מטעם האוניבסיאת Anahuac, מקסיקו סיטי. "המטרה שלי היא לעזור לאנשים להגיע לגרסה הכי טובה שלהם"

רון חזן

מנהל הקליניקה ודיאטן

מנהל הקליניקה ובוגר תואר ראשון במדעי התזונה (B.sc) מטעם המכללה האקדמית פרס ומאמן כושר מטעם קמפוס שיאים. "אני מאמין שהצלחה בתהליך מתחילה בקביעת יעדים ומטרות, כך אנו לא חושבים על - האם לעשות, אלא על - איך לעשות, וזאת הדרך האמיתית להצלחה"

שיר עטיה

דיאטנית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B.Sc) מטעם המכללה האקדמית אשקלון.  מאמנת כושר. "אני מאמינה שכל אדם הוא ייחודי, ואין גישה אחת שמתאימה לכולם. המסע אישי ומותאם לצרכיו והעדפותיו הייחודיות של כל אחד. המטרה היא ליהנות מהתהליך ולהרגיש טוב לצד הקניית הרגלי תזונה ובריאות"

לוטם קבליארי

דיאטנית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B.Sc) מטעם המכללה האקדמית אשקלון. "אני מאמינה שאורח חיים בריא הוא המפתח להצלחה, אנו אלה היוצרים את התזונה שתספק את הדרישות הייחודיות שלנו ולקדם את דרכנו להצלחה האישית והבריאה. אני כאן כדי לעזור לכם לצלוח את השינוי שעליו תחלמו"

אריאל מילר

דיאטנית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B. Sc) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. "אני מאמינה שבאמצעות תהליך מעמיק ומותאם אישית נוכל להגיע לתוצאות הרצויות לך, להעניק ארגז כלים להתמודדות מול כל סיטואציה ולייצר מערכת יחסים בריאה ומאושרת מול אוכל שתתאים לצרכים ולשאיפות האישיות שלך"

שחר חדד

דיאטנית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B.Sc) מטעם מכללת תל חי. "אני מאמינה שצריך לפתח מערכת יחסים חיובית עם האוכל כדי לגרום לגוף שלנו להיות במיטבו. אני פה בשביל לכוון אתכם כדי לעשות את השינוי בדרך האישית שלכם והטובה עבורכם ולעבור תהליך מלמד, מעשיר ומשמעותי"

שיר מזוז

דיאטנית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B.sc) מטעם המכללה האקדמית אשקלון. "אני מאמינה שכל אחד יכול להגיע ליעדים שלו, דרך תהליך מעמיק, מדוייק ומותאם אישית. המטרה שלי היא לכוון את המטופלים להאמין ביכולות שלהם ולהצליח להגשים את מטרותיהם".

  • יהודה הנחתום 10, באר שבע, ישראל