אלי וקנין

מנהל הקליניקה

"חשוב לי שכל מטופל ומטופלת יקבל שירות מעל המצופה, זמינות ואמינות לכל שאלה, ובאופן כללי עזרה למטופלים תוך מתן יחס אישי לכל אחד ואחת. אני דואג לכך שכל מי שמגיע לפה יקבל תחושה של "בית" ואווירה טובה, ושייצא עם תחושת סיפוק ועם חיוך ענק!

איתן נקש

דיאטן

בוגר תואר ראשון(B.Sc) במדעי התזונה מטעם הפקולטה לחקלאות מזון וסביבה, האוניברסיטה העברית. לאחר סטאז' בבית חולים ״סורוקה״. ״כל מטופל הוא אדם בפני עצמו. המטרה שלי היא להבין מה המטרה ולהתאים לזה את הדרך הנכונה ביותר על ידי ליווי אישי, תמיכה ומוטיבציה לאורך הדרך.״

מטר גרשוני

דיאטן

בוגר תואר ראשון במדעי התזונה מטעם המכללה האקדמית אשקלון (B.sc). מאמן כושר מטעם קמפוס שיאים, לשעבר לוחם ומאמן ביחידת הקומנדו "רימון". "אני שואף לעבור יחד עם המטופל/ת מסלול איכותי ומלמד וכן להעניק את מגוון הכלים להתמודדות עם סיטואציות מאתגרות שיוכלו לצוץ בהמשך"

דניאלה אוזן

דיאטנית

בוגרת תואר ראשון (B.sc) במדעי התזונה מטעם המכללה האקדמית אשקלון ,לאחר סטאז בבית החולים ״סורוקה״, סטודנטית לתואר שני (M.P.H) בבריאות הציבור אוניברסיטת בן גוריון "המטרה שלי היא לגרום לכל מטופל להאמין בעצמו,לא לוותר, להבין שהכל אפשרי אם רוצים וללכת איתו יד ביד לאורך כל התהליך בפן האישי והמקצועי"

טל זנו

מאמן כושר אישי

מאמן ובעלים של סטודיו Muscle club משנת 2017, בעל 10 שנות ניסיון כמאמן, לשעבר מאמן ראשי ביס"מ, אחראי הכנת לוחמים לגיבושים ויחידות מיוחדות. "הובלתי מאות אנשים למטרות וליעדים שלהם ומאמין שכל יעד או מטרה הם ברי השגה עם הליווי וההכוונה הנכונים"

ערן מור חיים

יועץ עסקי

מאמן אישי בכיר, 11 שנה בתחום מומחה לבניית יעדים והתפתחות אישית. בתהליך אימון כל משתתף מקבל סדרת כלים לשיפור ההרגלים להתמודדות עם שינויים בחיים.